Težina | 0,05 kg |
---|
„Crevo 16/14mm“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
Slavina Reducir 16x12mm
180 RSD
Slavina Reducir 16x12mm koristi se za regulisanje protoka i kao redukcija između creva prečnika 16mm i 12mm. Napravljena je od visoko-kvalitetne i otporne plastike koja može da podnese pritisak do 6 bara.
Šifra proizvoda:
3249
Kategorije: Konektori, Navodnjavanje, Zalivanje
Dodatne informacije
Isporuka
BESPLATNA DOSTAVA
Besplatna dostava kurirskim službama za sve porudžbine od preko 5000 dinara (izuzev supstrata). Porudžbine primljene do 13h se šalju istog dana i dostavljaju već narednog (u većini gradova).
BESPLATNA ISPORUKA SUPSTRATA
Besplatna isporuka robe na teritoriji Srbije vrši se za sve porudžbine od preko 50000 dinara uključujući i supstrate!
Besplatna dostava kurirskim službama za sve porudžbine od preko 5000 dinara (izuzev supstrata). Porudžbine primljene do 13h se šalju istog dana i dostavljaju već narednog (u većini gradova).
BESPLATNA ISPORUKA SUPSTRATA
Besplatna isporuka robe na teritoriji Srbije vrši se za sve porudžbine od preko 50000 dinara uključujući i supstrate!
Možda će vam se svideti …
L konektor 16mm
45 RSD
L konektor 12mm
42 RSD
Konektor 12mm
T Konektor 12mm
42 RSD
Crevo 16/14mm
48 RSD
Konektor 16mm
Crevo 12/10mm
33 RSD
T Konektor 16mm
45 RSD
Povezani proizvodi
Rasprskivač Mini Sprayer 360° 40L Narandžasti
L konektor 16×1/2″
L konektor 16x1/2" koristi se za povezivanje creva za navodnjavanje čiji je spoljašnji prečnik otvora 16mm sa elementima kao što su ventili, slavinice, reduciri, cevi, mufovi, itd. Ovi elementi moraju da imaju ženski navoj od 1/2". Napravljen je od visoko kvalitetne plastike. Podnosi pritisak do 6 bara.
T Konektor 16x12x16mm
Rasprskivač 10cm
177 RSD
Mikrorasprskivač SET 90L/h
147 RSD
Mikrorasprskivač SET se koristi za navodnjavanje travnjaka, povrtarskih kultura, jagodičastog voća, cveća, i sl. Ove rasprskivače karakterište distribucija sitnih kapi vode, čime se pored dodavanja vode zemljištu tj. biljkama, obezbeđuje i povoljan mikoklimat na navodnjavanom području. Povoljan mikroklimat ogleda se u smanjenju temperature vazduha i povećanju vlažnosti vazduha u voćnjaku, povrtanjaku, bašti, ili sl.
T Konektor 4mm
24 RSD
Ubodni T Konektor 4mm
Kružni rasprskivač
582 RSD
Kružni rasprskivač od ½“ koristi se za navodnjavanje: travnjaka, povrtarskih kultura, ukrasnog bilja, začinskog bilja i okopavinskih useva. Isporučuje vodu u vidu fine „kiše“ (kapljice vode su manjeg prečnika) čime se eliminiše mogućnost mehaničkih oštećenja biljaka i/ili narušavanje strukture zemljišta. Daje približno istu količinu vode duž celog poluprečnika zalivanja (od ose rasprskivača do kraja luka zalivanja). Dizne rasprskivača se, ručno, veoma lako skidaju i zamenjuju.