Plastične vezice se koriste za vezivanje i fiksiranje bilja uz pritke, kao i za spajanje ventilatora i aluflex creva. Otporne su na temperature do 60 stepeni. Koriste se za okrugle i pravougaone cevi promera 125 i 150mm.. Debljina vezice je 7,6mm , dužina je 530mm.
„Ubodni T Konektor 4mm“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
Providna Vezica 7.6 x 530mm – 1kom.
27 RSD
Plastične vezice se koriste za spajanje različitih artikala, kao na primer, za spajanje ventilatora sa aluflex crevom. Koriste se za okrugle i pravougaone cevi promera 125 i 150mm.. Takođe, mogu se koristiti i u baštama za vezivanje bilja uz pritke.
Šifra proizvoda:
2964
Kategorije: Dodatna Oprema, Navodnjavanje, Ostalo, Ostalo, Plastične Vezice, Ventilacija & Filteri
Opis
Dodatne informacije
Težina | 0,01 kg |
---|
Isporuka
BESPLATNA DOSTAVA
Besplatna dostava kurirskim službama za sve porudžbine od preko 5000 dinara (izuzev supstrata). Porudžbine primljene do 13h se šalju istog dana i dostavljaju već narednog (u većini gradova).
BESPLATNA ISPORUKA SUPSTRATA
Besplatna isporuka robe na teritoriji Srbije vrši se za sve porudžbine od preko 50000 dinara uključujući i supstrate!
Besplatna dostava kurirskim službama za sve porudžbine od preko 5000 dinara (izuzev supstrata). Porudžbine primljene do 13h se šalju istog dana i dostavljaju već narednog (u većini gradova).
BESPLATNA ISPORUKA SUPSTRATA
Besplatna isporuka robe na teritoriji Srbije vrši se za sve porudžbine od preko 50000 dinara uključujući i supstrate!
Možda će vam se svideti …
Mreža za biljke 12x12cm 1m
54 RSD
Povezani proizvodi
Rasprskivač Loptica manja
126 RSD
L konektor 16×1/2″
L konektor 16x1/2" koristi se za povezivanje creva za navodnjavanje čiji je spoljašnji prečnik otvora 16mm sa elementima kao što su ventili, slavinice, reduciri, cevi, mufovi, itd. Ovi elementi moraju da imaju ženski navoj od 1/2". Napravljen je od visoko kvalitetne plastike. Podnosi pritisak do 6 bara.
Osmica 12mm
Ubodni T Konektor 4mm
L konektor 6mm
30 RSD
Konektor 16mm
Manometar 6 bar
780 RSD
Manometar se koristi za praćenje pritiska u cevima/crevima za navodnjavanje. Varijacija pritiska u sistemima za navodnjavanje može biti uzrokovana različitima faktorima: taloženje nečistoća, pucanje delova sistema, zapušavanje dizni rasprskivača ili otvora kapljača, i td. Ukoliko na sistemu nema instaliranog manometra, neki od navedenih problema mogu ostati neprimećeni duži vremenski period, što može dovesti do stvaranja većih problema kako kod samog sistema za navodnjavanje tako i kod biljaka koje se navodnjavaju.
L konektor 12mm
42 RSD